Поступово, день за днем, змінюється «обличчя» Березанської об’єднаної територіальної громади. Сьогодні звітуємо про завершення капітального ремонту площадки перед центральним входом до Березанського загального закладу середньої освіти I-III ступенів. Це перший із п’яти проектів масштабного благоустрою території громадського простору. Можливість реалізації даного проекту –  яскравий приклад успішного втілення в життя ініційованої Президентом України Петром Порошенко реформи децентралізації.

Оновленому новенькою кольоровою тротуарною плиткою подвір’ю радіють і вчителі, і учні навчального закладу. Адже саме тут, у теплу пору року, відбуваються усі загальношкільні  заходи. До того ж, загальний вигляд двоповерхової будівлі школи став набагато привабливішим.

Наразі тривають роботи другого проекту, а саме: нове будівництво універсального міні-футбольного поля зі штучним покриттям, придатного для гри у баскетбол, волейбол та теніс. Воно буде доступним для широкої верстви населення. Цей багатофункціональний спортивний майданчик зможуть відвідувати як спортсмени, так і любителі фізичної культури. Його будівництво відбувається за ініціативи селищного голови Валерія Хоміцького та вагомої підтримки голови облдержадміністрації Олексія Савченка і його заступника Олександра Кушніра, які приділяють значну увагу розвитку фізичної культури на селі.

Ось такий ошатний вигляд має центральна дорога після ремонту.

Коментарів немає

Залишити відповідь

Ваш email не буде опубліковано.